DPS - Rekonstrukce domu č.p. 245 a 247 na ul. Jičínské v Příboře

DPS - Rekonstrukce domu č.p. 245 a 247 na ul. Jičínské v Příboře Dílčí část dokumentace pro realizaci stavby. Zpracovávali jsme stavební objekt SO-02 Zpevněné plochy pro generální projektanta Atelier Simona.

DUR + DSP - Novostavba spediční haly - SO02 Zpevněné plochy

DUR + DSP - Novostavba spediční haly - SO02 Zpevněné plochy Projekt manipulační zpevněné plochy pro novostavbu logistické spediční haly. Místo stavby se nachází u silnice II/635 mezi obcemi Břuchotín a Příkazy, poblíž čerpací stanice MOL a autoservisu v lokalitě Na Křepelce. Zpracovávali jsme SO02 řešící zpevněné plochy navazující na halu.

DSP + DPS - Přechod pro chodce u AZ Beta

DSP + DPS - Přechod pro chodce u AZ Beta Drobnější akce, jejímž cílem bylo vytvoření místa pro přecházení přes ulici Paskovskou v blízkosti autobusové zastávky AZ Beta v Ostravě-Hrabové.

STUDIE - Hřiště pro ZŠ a MŠ v Bukovci

STUDIE - Hřiště pro ZŠ a MŠ v Bukovci Úprava prostoru mezi budovami základní a mateřské školy s polským jazykem vyučovacím v Bukovci. Požadavkem investora je vytvořit hřiště a společný volnočasový prostor pro děti ZŠ i MŠ a vyřešení bezpečného přístupu k oběma školám.

STUDIE - Úprava ulice Karla Čapka v Příboře

STUDIE - Úprava ulice Karla Čapka v Příboře Cílem návrhu je zklidnění komunikace a úprava prostoru ulice Karla Čapka s napojením ulic Jičínské a Lidické tak, aby bylo vytvořeno přirozené funkční propojení historického jádra města s revitalizovanými zahradami piaristického kláštera.

 1  2 

   

© kamaro, XHTML 1.1, CSS 2.1, vygenerováno za 0.05 s